BABY NATURAL

   ŠETRNÁ PRÍRODNÁ STAROSTLIVOSŤ O JEMNÚ POKOŽKU VÁŠHO BÁBӒTKA OD NARODENIA

Pokožka dieťaťa, najmä novorodenca, je neuveriteľne jemná a málo chránená. Preto je v prvom roku života dieťatka av ranom detstve dôležité starostlivo vyberať bezpečné kozmetické produkty špeciálne vyvinuté a testované pre tento vek. S ohľadom na túto skutočnosť vám ponúkame kozmetickú líniu BABY NATURAL na jemnú a šetrnú starostlivosť o pokožku bábätka a malých detí s tým najlepším prírodným zložením.

Kozmetika BABY NATURALŠAMPÓN NA VLASY, TELOVÉ MLIEKO, PENA DO KÚPEĽA, KRÉM NA ZAPARENINY, TELOVÝ OLEJ obsahujú vysoké % prírodných aktívnych látok. Základom sú prírodné oleje, maslá a rastlinné extrakty. Neobsahuje nič, čo by mohlo jemnej detskej pokožke uškodiť a znížiť tak jej ochrannú funkciu. Prípravky sú k jemnej detskej pokožke extra šetrné a obídu sa BEZ zbytočnej chémie.

NEOBSAHUJÚ parabeny, parafínové oleje na báze ropy, silikóny, minerálne oleje, farbivá, alergény, SLS/SLES, PEG, alkohol, ktorý detskú pokožku vysušuje. Majú príjemnú a jemnú textúra, ktorá sa ľahko aplikuje a ergonomické a inovatívne balenie na jednoduché použitie.

Cena

1011
11011
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
baby natural 2 v 1
10,80 €
21712

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom