O nás

Sme malá rodinná firma, milujúca taliansku históriu, atmosféru talianskych miest, Stredozemné more, talianske jedlá a vína, taliansky temperament a taliansku prírodnú kozmetiku.

 

Talianska prírodná kozmetika je po stáročia nadčasová a vychádza z čistej prírody krásnych talianskych regiónov. V receptúrach sa používajú za studena lisované kvalitné rastlinné oleje, výťažky z bylín a aktívne látky. Zároveň talianska prírodná kozmetika je vyrábaná podľa prastarých talianskych receptov s prepojením moderných poznatkov a technológií, ktoré sú dnes v kozmetickom a dermatologickom priemysle dostupné. V Taliansku všetko začína väčšinou v rodine a podľa rodinnej tradície. Talianska prírodná kozmetika NATURA HOUSE nie je výnimkou.

 

Spoločnosť NATURA HOUSE je vedená ich majiteľmi a zakladateľmi nielen s typicky talianskou vášňou, ale aj hlbokým zmyslom pre poctivosť a zodpovednosť. Už viac ako 50 rokov pokračuje kozmetická tradícia výroby a výskumu neďaleko mesta Turín. Títo ľudia sú skutočnými garantmi kvality, ktorú dostanete kúpou ich produktov.

 

A toto všetko nás oslovilo a preto sme sa rozhodli ponúkať našim zákazníkom to, čo sami milujeme a preferujeme.

 

Než sme uviedli produkty NATURA HOUSE na slovenský a český trh testovali sme ich na našej rodine. Nie je v našej ponuke produkt, ktorý by sa zároveň nenašiel aj v našej osobnej kúpeľni. Všetky produkty máme preskúmané, ohmatané zo všetkých strán, vyskúšané a o každom produkte Vám môžeme poskytnúť množstvo doplňujúcich informácií z praxe. Nie sme len obchod, ale sme aj Vaše kozmetické „informačné stredisko“ s rodinným, osobným a pohodovým prístupom.

 

"NAJLEPŠIU KOZMETIKU VYTVORILA PRÍRODA SAMA", a preto Vám ponúkame TO NAJLEPŠIE Z PRÍRODY pre Vašu pokožku.

 

Sme tu pre Vás, pre každú Vašu otázku na správnu a cielenú starostlivosť o Vašu pleť, pokožku a vlasy.

 

Tím NATURA HOUSE SK/CZ    

Výstava NH.jpg