ZELENÝ ÍL na telo 100 ML

  • s 11 esenciálnymi olejmi
  • na telové masky, zábaly a obklady
  • unikátne absorbčné, regeneračné, detoxikačné a čistiace účinky
  • pripravený na okamžité vonkajšie použitie
  • 98,5% ingrediencií prírodného pôvodu
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 30304
5 €
ZELENÝ ÍL na telo 100 ML
Bonusový program
Bonusový program
Doprava zdarma nad 40 €
Doprava zdarma nad 40 €
Etická kozmetika
Etická kozmetika
Vysoký obsah prírodných látok
Vysoký obsah prírodných látok

Aktívny zelený íl je 100% prírodný produkt, ktorý sa ťaží v nekontaminovanej oblasti na južnom pobreží Sicílie z veľkých hlbín, suší sa prirodzene na slnku, čím do seba vstrebáva hrejivú slnečnú energiu.  Následne sa melie na veľmi jemný prášok prvotriednej kvality a sterilizuje sa horúcim vzduchom. Zelený íl tvoria ílové minerály, ktoré majú unikátne absorbčné, regeneračné, detoxikačné a čistiace účinky.

Zelený íl NATURA HOUSE je pripravený na vonkajšie použitie ako zelený krém, lesklý, hladký a ľahko roztierateľný. Je obohatený o 11 esenciálnych olejov (rozmarín, eukalyptus, mäta, aníz, citronella, cajeput, borovica, tymián, borievka, cyprus a niaouli), ktoré pri dotyku s pokožkou vo vás vyvolajú veľmi príjemný pocit telesnej i duševnej pohody.Takto spracovaný íl má široké kozmetické a terapeutické využitie. Vo forme telových masiek, obkladov a zábalov účinne pôsobí proti voľným radikálom a starnutiu, regeneruje, spevňuje a harmonizuje pokožku. Rozjasňuje a tonizuje ju, pôsobí ako skvelý prírodný peeling, formuje postavu a spevňuje poprsie,pôsobí proti celulitíde, zlepšuje pružnosť pokožky a pomáha redukovať strie.

Zanechá pokožku hladkú a zamatovú jemnú.

Zelený íl uvoľňuje svalové napätie a prehrieva pri reumatizme, svalových kŕčoch, poúrazových stavoch a bolestiach krížov. Stimuluje krvný obeh a preto sa môže použiť aj na obklady pri kŕčových žilách a k relaxácii po športových aktivitách.

POUŽITIE: Zelený íl môžete použiť ako telovú masku alebo ako zábal a obklad. Naneste primerané množstvo zeleného ílu na postihnutú časť tela (mimo tváre). Nechajte ho  pôsobiť potrebný čas (15 – 30 min.) kým nie je úplne suchý, potom ho odstráňte vlažnou vodou.

BEZ: parafínov, glykolov, PEG / PPG, parabénov

98,5% ingrediencií prírodného pôvodu

DERMATOLOGICKY TESTOVANÝ

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 ZELENÝ ÍL - DETOXIKÁCIA a RELAX SILOU PRÍRODY

Ložiská zeleného ílu sa nachádzajú v najjužnejšej časti Sicílie. Táto oblasť je čistá, bez akéhokoľvek znečistenia, ovievaná vetrom a počas väčšiny roka slnečná. ZELENÝ ÍL sa tu ťaží počas letných mesiacov, kedy je slnečná energia silná a intenzívna. Vysúša sa na slnku a následne je počas celého roka spracovávaný. Aktívny ZELENÝ ÍL je 100% prírodný produkt, ktorý sa ťaží z veľkých hlbín, suší sa prirodzene na slnku, čím do seba vstrebáva hrejivú slnečnú energiu. Následne sa melie na veľmi jemný prášok prvotriednej kvality a sterilizuje sa horúcim vzduchom. Zelený íl tvoria ílové minerály, ktoré majú unikátne absorbčné, regeneračné, detoxikačné a čistiace účinky.

ZELENÝ ÍL NATURA HOUSE je obohatený o 11 esenciálnych olejov a rozhodne ho musíte vyskúšať.

Pri dotyku s pokožkou VO VÁS VYVOLÁ VEĽMI PRIJEMNÝ POCIT TELESNEJ I DUŠEVNEJ POHODY.