O Natura House

1970: Manželia Spialtiniovci prevzali taliansko-švajčiarsku kozmetickú spoločnosť a stali sa licencovanými predajcami výrobkov Biokosma v Taliansku pre marketing aj výrobu. Prvýkrát boli prírodné kozmetické výrobky uvedené na trh výlučne pre kategóriu profesionálov, ktorí sa venujú liečivým bylinám: zrodilo sa tak moderné bylinkárstvo.

1973: V čase, keď bol svet bio neznámy sme predstavili alternatívne potraviny s charakteristickými znakmi zdravia a prirodzenosti.

1975: Stali sme sa vlastníkmi a licencovanými predajcami značky KART v Taliansku a začali sme ako priekopníci na národnom trhu. Prvýkrát sme uviedli na trh fytoterapeutické výrobky a hydroalkoholické roztoky, hoci v tých rokoch ešte neboli kvôli legislatíve predajné. Po mnohých žiadostiach a vďaka vyvíjanému tlaku sa Taliansko prispôsobilo normám všetkých ostatných európskych krajín a konečne otvorilo svoje dvere sektoru, ktorý sa stal jedným z najdôležitejších. Odteraz bolo možné ponúkať prírodné riešenia všetkým, ktorí hľadali alternatívne spôsoby liečby.

1979: Éra spoločnosti Biokosma Taliansko sa skončila a bola založená spoločnosť Natura Holding S.r.l. Spoločnosť Natura Holding pokračuje vo výrobe a vývoji nových prírodných a úspešných výrobkov vo všetkých troch oblastiach: kozmetika, výrobky pre zdravie a prírodné potraviny.

1988: Bola založená ochranná známka NATURA HOUSE. V 80. a 90. rokoch sa Natura House stala lídrom na trhu s bylinkami.

2003: Produkty sú vyvážané na všetky kontinenty.

2008: Kvalita a exkluzivita značky Natura House Made in Italy sa stala realitou vo viac ako 40 krajinách sveta.

2009: Spoločnosť získala certifikáciu kvality UNI EN ISO 9001:2008.

2010: Spoločnosť NATURA HOUSE oslavuje prvých 40 rokov svojho pôsobenia na medzinárodnej úrovni, ktorá zahŕňa 60 krajín sveta.

2013: Spoločnost získala certifikát GMP (ISO 22716:2007). Do spoločnosti vstupuje tretia generácia.

2017: Zakladateľ Ugo Spialtini odchádza do dôchodku a novým generálnym riaditeľom spoločnosti sa stáva jeho najmladší syn.

2020: Kvôli Covid 19 boli zrušené oslavy 50. výročia a všetky nové produkty. Hoci tento rok bol pre spoločnosť veľmi pozitívny, všetky nové výrobky boli uvedené na trh v poslednom štvrťroku a oslavy boli odložené na rok 2021.

naturahouseinternational.com